Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 22 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 22 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 2466r05Ady.Biju

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 2quni4z hmshop.wordpress.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Wkpzltartizele.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Kaqpztbratari magice



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 69m8w9 Shop/candles



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 2moa4jsbiosens.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 2ef53k2reginamaria.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

+30
bebelusha18
anka9mai
brigitta
ari05
modrea paula
sandy
marccora
flo09
muraru raluca
claudia_mami
macoveianca
florares
theodora
panky(Laura)
celina74
lilique
amalia-carmen
paul_A
elena
Maria
mona_mami
alinapopa1969
scumpetea
popescumelinda
adriana
anuta22
STEF30IASI
teodoraion
narcy
GABITA
34 participanți

Pagina 12 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Sept 20, 2010 7:56 pm

mofturaki a scris:ooooooo sa nu aud de goblen! pune-ma sa fac orice, sa numar boaba cu boaba un sac de mac sau orice altceva, dar numai goblen ba!!! fug
Vin si eu la numarat de boabe! Nici eu nu am rabdare la goblenit! Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Dum Oct 24, 2010 11:00 pm

foarte frumoasa aceasta panza .... Dimineti de august
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de constanta Dum Noi 21, 2010 4:38 pm

super goblene ..ami pare bine ca si eu stiu sa cos ..si am cateva cusute :trosu:
constanta
constanta
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Maria Dum Noi 21, 2010 4:49 pm

te asteptam sa participi la concurs Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Dum Noi 21, 2010 4:52 pm

aratane si noua goblenele cusute de tine constanta ...... si te asteptam sa participi si la concurs, poate vei castiga unu !!!!!!
uite aici este concursul
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de constanta Dum Noi 21, 2010 5:17 pm

aici am afisat cateva ..nu stiu cum sa le postez aici

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
constanta
constanta
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Maria Dum Noi 21, 2010 5:22 pm

sunt frumoase dar si munca este pe masura Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 634639
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de constanta Dum Noi 21, 2010 6:29 pm

da multumesc Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 693395
constanta
constanta
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Dum Noi 21, 2010 6:54 pm

wau, sunt foarte frumoase, felicitari Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de sandy Dum Noi 21, 2010 7:50 pm

sunt foarte frumoase constanta,uite ti-am pus eu si o imagine cu un goblen cusut de tine!!


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Noi 21, 2010 8:50 pm

ce superbe sunt ...sandy acesta e minunat Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 748640
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de constanta Lun Noi 22, 2010 1:30 am

multumesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] din suflet
constanta
constanta
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de sandy Lun Noi 22, 2010 1:40 am

asa este sunt superbe!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de constanta Lun Noi 22, 2010 1:42 am

tu maria esti chiar din oras (calarasi)?
constanta
constanta
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de sandy Lun Noi 22, 2010 1:47 am

uite sunt sandy...si ti-am rasp aici!!!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de constanta Lun Noi 22, 2010 2:20 am

scz..sandy ca te-am botezat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
constanta
constanta
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de constanta Lun Noi 22, 2010 3:02 am

superbe goblenurile sunt inebunita dupa ele ...asi coase unul de dim...mai mari dar nustiu unde sa gasesc
constanta
constanta
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de constanta Vin Noi 26, 2010 4:25 am

buna ,iubitele ....ati cusut cumva siciobanasi la oi ,de pitesti....daca da asi dori si eu monstrele de la ate ...lam cusut si am piedut cateva monstre,si a-si vrea sa-l mai cos odata..multumesc mult
constanta
constanta
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Sam Noi 27, 2010 1:55 am

waw,ce frumoase goblene ai...acea de la Kriff imi place cel mai mult.
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Sam Noi 27, 2010 2:05 am

va mai aduc un episod nou din goblenul pe care l-am numit"Larisa mea"...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Sam Noi 27, 2010 2:07 am

constanta poate gasesti ceea ce iti trebuie chiar pe site-ul sponsorei
melinda este superb goblenul , hai ca nu mai ai chiar asa de mult de lucru ...... abia astept sa il vad cand este gata
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Sam Noi 27, 2010 2:10 am

mersi Adriana....dar mai am multicel....mai ales la fundal...dar trebuie sa mai cos ca imediat vin sarbatorile,curatenia si nu cred ca o voi termina anul asta,dar incerc.... Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 869129 :Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 1785621793
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 28, 2010 1:35 am

i-a uitati fetele ce goblen frumos .... mi-ar place foarte mult sal cos
La steaua, Mesagerul
Cod produs: 43.06

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de sandy Mar Dec 28, 2010 1:39 am

super este...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de anka9mai Mar Dec 28, 2010 2:22 am

popescumelinda a scris:va mai aduc un episod nou din goblenul pe care l-am numit"Larisa mea"...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

asa un goblen as vrea sa am si eu....
e gata al tau Melinda?
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 12 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum