Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 2466r05Ady.Biju

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 2quni4z hmshop.wordpress.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Wkpzltartizele.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Kaqpztbratari magice



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 69m8w9 Shop/candles



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 2moa4jsbiosens.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 2ef53k2reginamaria.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

+30
bebelusha18
anka9mai
brigitta
ari05
modrea paula
sandy
marccora
flo09
muraru raluca
claudia_mami
macoveianca
florares
theodora
panky(Laura)
celina74
lilique
amalia-carmen
paul_A
elena
Maria
mona_mami
alinapopa1969
scumpetea
popescumelinda
adriana
anuta22
STEF30IASI
teodoraion
narcy
GABITA
34 participanți

Pagina 13 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Dum Mar 06, 2011 9:50 pm

inca nu ste,dar cand am timp mai cos din cand in cand...acum mi-am schimbat si jobul si numai lucrez si Sambetele..poate asa reusesc cumva so termin...si astept sa se mai mareasca ziua....va puup...aveti si voi goblene tare frumoase...pupici..
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de elena Dum Mar 06, 2011 10:29 pm

mi-e dor sa cos goblen, imi pare tare rau ca nu l-am luat cu mine, il terminam de cusut pe cel inceput...
spor la cusut fetelor Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 869129
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Lun Mar 07, 2011 1:27 am

melinda abia asteptam sa vedem goblenul cu larisa cand va fi gata
elena cand vi in tara vei avea mai mult timp sa cosi Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Iul 12, 2011 6:29 pm

hmmm,mai dureaza sa fie gata..dar uite mai fac acuma o poza si mai pun aici sa vedeti ce a-m mai facut,cam putintel...dar sper ca pana la Iarna sa-l termin....este cald si frumos afara,dar mai coasem cand avem timp. Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 869129
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Iul 12, 2011 6:51 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

....inca nu se vede mare diferenta in ce am facut,dar o sa mai cos cand ne facem timp.
Va pupic fetelor..si va doresc o vara "racoroasa"...si cu multe zile de concediu!!!! Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 869129 Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 869129 Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 869129 Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 869129 :33: :33: :3345:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de sandy Mar Iul 12, 2011 7:17 pm

superb..Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 693395..Meli
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de anka9mai Mar Iul 12, 2011 8:17 pm

spor la cusut melinda! iese un tablou minunat!!! frumoasa amintire pt Larisa Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Maria Mar Iul 12, 2011 8:57 pm

arata super goblenul Meli,asteptam sa-l termini si sa ni-l arati si noua :sunflowers:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de nadvio1973 Mar Iul 12, 2011 10:53 pm

adevarata opera de arta....super,bravo!
nadvio1973
nadvio1973
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Joi Iul 14, 2011 1:08 pm

este foarte frumos meli....felicitari Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de elena Dum Iul 17, 2011 9:10 pm

super goblenul, mi-ar place si mie unul asa...cine ti l-a imprimat ?
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 13 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum