Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 23 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 23 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 2466r05Ady.Biju

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 2quni4z hmshop.wordpress.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Wkpzltartizele.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Kaqpztbratari magice



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 69m8w9 Shop/candles



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 2moa4jsbiosens.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 2ef53k2reginamaria.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

+30
bebelusha18
anka9mai
brigitta
ari05
modrea paula
sandy
marccora
flo09
muraru raluca
claudia_mami
macoveianca
florares
theodora
panky(Laura)
celina74
lilique
amalia-carmen
paul_A
elena
Maria
mona_mami
alinapopa1969
scumpetea
popescumelinda
adriana
anuta22
STEF30IASI
teodoraion
narcy
GABITA
34 participanți

Pagina 11 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 20, 2010 11:30 pm

spor la cusut pe mai departe Meli Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 642704
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Vin Aug 20, 2010 11:52 pm

melinda este superbbbbbbbbbb.... felicitari, abia asteptam sa il vedem cand este gata!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de scumpetea Vin Aug 20, 2010 11:53 pm

Fetelor eu mi-am pus goblenurile pe un blog

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 20, 2010 11:55 pm

le-am vazut,sunt minunate Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 210919 Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 210919 Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 210919
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de scumpetea Vin Aug 20, 2010 11:58 pm

Ma bucur ca ti-au placut Maria...Din pacate de cand cu Edi si cu serviciul merge greu de tot...Am doua incepute si nu mai reusesc sa le termin! fug
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de bebelusha18 Sam Aug 21, 2010 12:45 am

da..e superb goblenul melinda :pentrutine:
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de mona_mami Sam Aug 21, 2010 3:17 am

E superb ... Te asteptam cu drag la o cafea, atunci cand mai poti si ai timp liber! Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Sam Aug 21, 2010 3:26 am

multumesc fetelor...scumpetea sunt superbe goblenele tale..felicitari..si eu am cateva dar le am pe ici pe colo in calculator....cand am timp revin cu ele....si o sa mai revin si pe aici,dar momentan sunt super obosita..si la goblen din pacate de 1 sapt. nu am mai apucat sa cos..mereu treaba si oboseala de la servici...dar sper sa mai apuc ceva din cand in cand...si eu astept sa fie gata...pupici...si revin...
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de bebelusha18 Sam Aug 21, 2010 6:00 am

e superb goblenul..mi-ar placea si mie sa fac cu nepotii..poate dupa rez
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Dum Sept 12, 2010 4:02 pm

pai vb pe mess..si daca vrei iti dau programelul daca vrei...eventual experimentezi programelul sa vezi cum iese....
Am mai facut putin din goblen .si postez acum inca un episod....

mess-ul meu este:mrs_popescu2006@yahoo.com..daca vrei bebelusha

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de mona_mami Dum Sept 12, 2010 4:32 pm

E superb! Tare rabdatoare esti ... eu m-as enerva la cata munca migaloasa trebuie! Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de brigitta Dum Sept 12, 2010 7:25 pm

iti iese foarte frumoasa Meli, te pup Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 869129
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Dum Sept 12, 2010 10:32 pm

mersi fetelor..da asai cere multa rabdare Simo...dar apoi iese foarte frumos. Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 693395 Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Dum Sept 12, 2010 11:03 pm

din ce in ce mai frumos .... abia asteptam sa il vedem cand este gata ..... felicitari melinda
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Dum Sept 12, 2010 11:46 pm

mersi frumos Adriana.... Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 693395 Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de elena Dum Sept 12, 2010 11:50 pm

Felicitari Melinda!Este superb! Mi-ar place si mie asa ceva....dar...iti trebuie imaginatie si rabdare sa il scoti pe panza..sa potrivesti culorile..felicitari!bravoo :floridar:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Sept 14, 2010 3:12 am

da,asa este Elena,m-am cam chinuit o saptamana pt. ate si model apoi de scos la imprimanta schita,dar eu zic ca a meritat.
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Maria Mar Sept 14, 2010 1:38 pm

minunat Meli!!! Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 210919
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de bebelusha18 Mier Sept 15, 2010 9:12 pm

am id tau melinda... cand o sa am timp o sa te contactez
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mier Sept 15, 2010 11:25 pm

Melinda nu pot decat sa te felicit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ai niste maini din aur si Octavia la fel aveti niste goblenuri minunate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sa traiti fetelor 1000 de ani [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Lun Sept 20, 2010 6:29 pm

eu ma tot chinui la goblenul meu cu maci , cred ca in 10 ani il voi termina Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de mofturaki Lun Sept 20, 2010 6:31 pm

ooooooo sa nu aud de goblen! pune-ma sa fac orice, sa numar boaba cu boaba un sac de mac sau orice altceva, dar numai goblen ba!!! fug
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Lun Sept 20, 2010 6:34 pm

sa sti ca nu se coase chiar asa de greu, iti trebuie insa multa rabdare
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de mofturaki Lun Sept 20, 2010 6:36 pm

stiu ca nu e greu dar n-am rabdare la asa ceva! Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Sept 20, 2010 7:50 pm

din contra eu as invata , daca as avea de unde si timp bineanteles [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sper ca vreo data sa intru si eu sa ma mandresc cu un goblen mic si simplu facut de mana mea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 11 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum