Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 20 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 20 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 2466r05Ady.Biju

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 Kaqpztbratari magice



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 69m8w9 Shop/candles



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 2moa4jsbiosens.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs nou- poznele copilariei!

+14
lilique
pupkiss
mona_mami
flori
clonaclone
adriana
scumpetea
amalia-carmen
paul_A
tzuckutza
popescumelinda
Maria
ari05
teodoraion
18 participanți

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Sam Oct 31, 2009 4:05 pm

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844
vad ca si tu ai fost tare cuminte Alina Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Oct 31, 2009 4:45 pm

foarte cuminte...saraca mama... cand ii spuneam ca avem sedinta cu parintii isi punea mainile in cap...iar eu stateam un pic la distanta cand ii dadeam vestea asta...am avut noroc ca invatam bine si asta m-a scos din multe belele!...De obicei ii punem pe altii sa faca ce-mi trecea mie prin cap...si aveam multi discipoli...de fapt nu ma refuza nimeni ...ca altfel si-o lua!Faceam si atletism si eram cea mai inalta din clasa...deci nu caria nimeni!
sa va povestesc cum am facut curatenie eu si sora mea...si ea destul de precoce Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 377534 cand era mica...
ne-a lasat mama singure in casa si s-a dus pana la alimentara...n-a durat mult ca era aproape...aveam vreo 4.5 ani,sor'mea vreo 2 si ceva ...ea cara apa de la WC cu o galetusa, iar eu frecam parchetul...iarna...cu geamurile larg deschise...si frecam...si ea turna apa...intr-un loc unde nu era acoperit de covor...intre timp sor'mea mai spala si rufe in WC, rufe luate din sifonier...si ea spala...si eu frecam parchetul...si mama incremenise in pragul usii cand s-a intors! Nu stia ce sa faca mai intai...ne-a trimis la bucatarie...unde era mai cald...dupa ce ne-a chelfanit bine! ...cumparase, printre altele, unt si struguri, pe care i-am mancat eu si sor'mea cu tot cu chiorchine...unt cu struguri...ih...hartia am scuns-o bine...nu stia nici mama unde...sarucutza a crezut ca doar a avut de gand sa cumpere struguri si unt, pt. ca nu a gasit decat dupa mult timp hartia de la pachetul de unt impachetata frumos si linsa bine...pusa in camara printre borcane! :pupicei:
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Sam Oct 31, 2009 4:51 pm

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 vai alina esti mortalaaa !!! mai povesteste-ne ! :zambet larg:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Oct 31, 2009 5:21 pm

pai sunt multe de spus...
inca una si ma duc sa fac friptura...
in vacantele de vara stateam mai mult la bunicii din partea mamei...si dormeam cu sor'mea intr-o camera care nu avea intrare-iesire decat prin camera pe la tataie...dar cum tataie adormea repede...ne strecuram pe strada imediat dupa ce se auzeau primele sforaieturi...si stateam pe strada pana pe la 2-3 dimineata si faceam o multime de traznai...impreuna cu alti copii...discipoli de-ai mei...am legat cu sirma galetile de la fantana si portile de oameni, inclusiv de la noi...sa nu ne dam de gol...va dati seama a doua zi ce scandal era pe strada...pe noi ne "scotea" tataie mereu nevinovate"nepoatele mele n-au fost ca dorm impreuna cu mine..." si ceilalti copii nu indrazneau sa ne dea de gol ca si-o lua cu varf si indesat...plus ca noi aveam si cele mai frumoase jucarii si nu ne lipsea mingea...si coceam seminte...si dimineata eram murdare pe fata si pe mani de funingine de se crucea mamaie care stia ca ne-a bagat la culcare...spalate bine...cu sapun de casa....sau faceam felinare din dovleci furati de pe camp...furam noi si alte fructe, desi aveam si noi dar erau mai bune de la altii...
Vara, cand se strangea graul, faceam case din baloti de paie...cu pres, mancare luata de acasa... si roluri de mama-tata si copii...ne mai si pupam...ca aveam de ! iubitzi si sentimente...!

:pupicei: si serbari faceam...dar despre serbari va povestesc altadata!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Sam Oct 31, 2009 5:24 pm

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 si noi saream pe geam afara dupa ce adormea bunicul, apoi saream gardul si stateam pe ulite pana dimineata Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 faine vremuri.... :zambet larg:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 02, 2009 12:16 am

fetelor nu mai aveti nimic de zis ca se termina azi concursul... :pupicei:
am ras bine aici de poznele voastre...
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 02, 2009 4:25 am

intr-adevar voncursul s-a terminat naine anunt castigtorii ca azi am fost ocupata rau..

abia acum am ajuns acasa
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 02, 2009 4:33 am

ce pacat ca s-a terminat .... ca tare bine am putut rade Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 oricum va mai zic una, extra...
sa va zic ce afacerista eram eu de mica... vi-am mai zis ca eu eram fff baietoasa, nu imi trebuia sa vad papusi, rochite , fundite... eu vroiam camioane, masini, calareti si indeni, etc...
eram destul de mica... cred... aveam cam 4-5 ani, si primisera marfa la magazinul de langa noi, printre care si un camion(sau basculanta mai degraba)... era tare frumos, maricel, galben... mi-l trebuia !!! ce mai ... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 ai mei nu au vrut sa mi-l cumpere, ca nah , ei vroiau sa fiu si eu mai ... "fetita" Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 sa ma mai joc si cu papusi , nu doar cu masini (de care era plina casa, apropos, un alt motiv pt care nu au vrut sa mi-l cumpere) nah, nu face nimic,mi-am zis eu... am luat un bibelou de portelan , ca si asa avea mama multe, si am prostit ceva copil mai mare din curte sa mi-l cumpere... i-am cerut exact cat costa acel camion... si satisfacuta ca aveam banii, am mers la magazin sa IMI CUMPAR EU camionul Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 tin minte si acum cu ce neincredere mi l-a vandut tanti de la magazin Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 eeeiiii.... si dupa-masa, cand au venit ai mei de la servici.... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 16974 si m-au vazut cu camionul meu ... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 16974 si cand m-au intrebat de unde am avut bani sa-l cumpar ... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 16974 initial am inventat ceva de genul ca "m-am angajat" , ca acum lucrez si eu si am bani Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 16974 ei na !!! va dati seama ca nu m-au crezut, si a trebuit sa le spun cum am facut rost de bani... din cate tin minte, nu mi-am luat-o pe coaja ... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 377534 doar ca a trebuit sa ii aduc mamie inapoi bibeloul, ca altfel mi-o luam Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Noi 02, 2009 4:48 am

mai,dar multe nazbatii ati facut...sa va aud ca va plangeti de copii... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 16974
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 02, 2009 5:02 am

mda... mai ales eu ar trebui sa tac din gura Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 16974 ca ma tot plang ca e asa si pe dincolo Darius... ca e neastamparat, etc... pai cu cine sa semene tolomac ??? dk si eu si sotul am fost niste pramatii cand eram mici Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Noi 02, 2009 12:25 pm

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 concurs sau fara concurs...acest topic va continua...
afaceri faceam cu bani de ziar...ma jucam ce ma jucam cu copii...iar cand mi se facea pofta ...luat cateva hartii de ziar...ma duceam la magazin...nici nu ma vedeam de tejghea....ridicam hartiile si ziceam"Tanti carne! "....si-mi dadeau vanzatoarele...cava salam sau parizer....ca ma cunosteau...eram clienta lor fidela! Apoi venea mama si platea contul lui fi'sa Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844 pot spune ca am avut cont deschis pe numele meu...eram o mancacioasa! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 199844
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 02, 2009 2:17 pm

acum daca sa terminat concursul trebuie sa deschidem un alt topic unde sa putem discuta despre poznele copilariei..
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 02, 2009 2:33 pm

da asta ma gandeam si eu caci tare mult am ras pe tema asta
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 02, 2009 4:31 pm

CLASAMENT FINAL CONCURS POZNELE COPILARIEI:


primele mamici clasate sunt:

teodoraion-679mesaje scrise pe forum din care am scazut mesajele scrise in topicul recunoaste vedeta si fun jucarii


ARI -593 mesaje scrise pe forum din care am scazut mesajele scrise in topicul recunoaste vedeta

MARIA-592 mesaje scrise pe forum din care am scazut mesajele scrise in topicul recunoaste vedeta


FELICITARI FETELE



ari fiindca esti a doua clasata ai dreptul sa alegi dintre carticica MIFI SI POZNELE LUI JACKIE.. a intervenit o schimbare a premiilor ..astept adresele voastre pe Pm :pupicei
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Noi 02, 2009 4:36 pm

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 642704 :congratilesen: inca unul!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 02, 2009 4:41 pm

am creat un topic aici

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 02, 2009 4:46 pm

felicitari fetelor !!! :pupicei:
multumim Teo, multumim sponsorului :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 02, 2009 5:56 pm

m primit adresa ta ari..si ai ales poznele lui Jackie
maria iti ramane cartea cu mify astept pm-ul tau ca vreau sa le duc la posta azi :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 02, 2009 6:22 pm

de abia acum am vazut ca am castigat :pupicei:
sa vad ce am si castigat....
mersi Teo... :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Noi 03, 2009 3:41 am

pai intra pe site-ul sponsorului si vei vedea Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 377534
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Maria Mar Noi 03, 2009 3:59 am

Am intrat Teo dar nu stiu ce carte am castigat,dar nu e o problema caci o sa o vad,caci toate sunt frumoase :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Noi 03, 2009 4:01 am

cea cu Mifi ..acum nu am timp sa mauit
maine iti arat
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Maria Mar Noi 03, 2009 4:07 am

stai linistita nu te deranja.... :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de amalia-carmen Mar Noi 03, 2009 4:10 am

felicitari poznaselor forumului!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Noi 03, 2009 7:04 am

felicitari fetelor !!!!
mare poznase mai sunteti !!!! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 377534 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 377534 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 5 377534

:2 pisici: :2 pisici: :2 pisici:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum