Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs nou- poznele copilariei!

+14
lilique
pupkiss
mona_mami
flori
clonaclone
adriana
scumpetea
amalia-carmen
paul_A
tzuckutza
popescumelinda
Maria
ari05
teodoraion
18 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de lilique Lun Oct 19, 2009 11:24 pm

fetelor deja m-ati emotionat cu povestile ... o sa vin si eu sa va spun povestioare despre nazbatiile copilariei mele!
500
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 40

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Oct 19, 2009 11:27 pm

4955 mesaje


dar ce poznase ati mai fost , mai fetelor ,........cu dureri si cazaturi .......
vaiii , vaiii , vaiiii.......


:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 19, 2009 11:52 pm

va asteptam fetele cu mare drag
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de tzuckutza Mar Oct 20, 2009 3:31 am

sa va mai povestesc o intamplare inainte de culcare...era o toamna rece ca si acum si venisem de la scoala...al meu tata in concediu..uram asta si ma trimite la paine. o iau eu tiptil tiptil pe drum si la intoarcere o masina mare care transporta niste fieratanii. mai eram cu o prietena si ea a luat pe o parte eu pe alta. pe unde am luat o eu era un gard din boscheti destul de inalti si ma situam intr o curba mica. cand a luat masina curba eu m am ferit si m am impins spre boscheti. dar fierataniile din masina erau asa lungi ca m au lovit in cap. dupa ce a trecut masina am fugit rpd cu mana la cap acasa si am zis ca m a calcat masina. sa l fi vazut fetelor pe al meu tata cum alerga pe strazi sa l caute pe ala...si evident s a intors fara succes ala nu era niciunde.va dati seama ca el m a intrebat cum adik te a calcat masina? eu tot ziceam m a calcat nu intelegi si plangeam. lovitura mi a lasat un cucui de toata frumusetea. Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534 cand ma gandesc acuma fetelor rad de ma doare burta..eu mi l si aduc aminte pe taik miu cum facea Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844
tzuckutza
tzuckutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 40

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Mar Oct 20, 2009 3:43 am

vai fetelor... ce de cazaturi, muscaturi etc ... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844
haideti sa va povestesc si eu una din pataniile mele.. eu nu mi-o aduc aminte, ca eram f mica, dar mi-au povestit-o parintii si bunicii... nu e tocmai placuta, dar a avut un final fericit...
aveam cica in jur de 2 anisori, si eram afara la joaca, supravegheata de tata... vorba vine Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974 cica el mai citea ziarul ... si eu ma dadeam pe tobogan... daca mai stiti cum erau alea pe vremuri, mari , din tabla... si nu stiu ce oi fi vrand sa fac... eram sus, si m-oi fi gandit sa incerc o noua metoda de coborare... nu pe panta toboganului ci pe lateral Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974 deci, m-am aruncat direct in cap si erau mai bine de 2 metri... am ajuns la spital cu ditamai craterul in cap, cica am fost in coma, la reanimare, doctorii nu imi dadeau sanse de supravieturire... vai saracii parinti, saracu tata, nu vreau sa imi imaginez ce o fi fost in sufletul lor... si de ce mi-e atata de draga intamplarea asta... dupa vreo 2 saptamani, am iesit din coma, fix in noaptea de Inviere (bunica imi povestea cu lacrimi in ochi) ... toata lumea spune ca a fost un miracol ... nu sunt eu prea bisericoasa, dar sunt sigura ca cineva, acolo sus, a vrut sa mai raman la mami si tati ...
nu stiu ce urmari o fi avut cazatura aceea Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974 cert e ca am si acum o gaura frumoasa in mijlocul capului (noroc ca nu-s cheala si nu se vede urat Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 ) si imi place mie sa glumesc pe tema asta, sa spun ca de-aia is asa dusa cu pluta, din cauza acelei cazaturi Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important POZNELE COPILARIEI

Mesaj Scris de denissa Mar Oct 20, 2009 3:49 am

Noi am lipsit un pic fiindca am fost ocupati cu botezul. Gata acum Iunia e crestina. A avut si ea o mica pozna la botez daca pot sa-i spun asa, fiind putin racita cand a scos-o preotul cu capul din apa i s-a ,,desfundat nasucul,, de la sperietura. nu stia ce i se intampla si a plans de nu se mai oprea nu se auzea slujba de ea.
Luca a facut o pozna chiar zilele trecute. trebuie sa ia 3 pastilute pe zi de vitamine si seara il intreb: ti-ai luat pastilutele? imi raspunde ca nu dar le ia acum. evident ii precizez sa nu le ia pe toate deodata ca nu e bine sint prea multe. ok...trece ceva vreme si il intreb ti-ai baut pastiluta? el imi zice da, eu ii spun: sper ca nu le-ai luat pe toate, el foarte mandru zice: Nuuuuuu , le-am inghitit pe rand..... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534 Ce mai puteam face?

Acum o pozna din copilaria mea...eram mititica la bunici. ma plimbam prin curte, aveam in mana o gogoasa din care infulecam de zor. Cocosul imi dadea tarcoale si mai imi ciupea din gogoasa....eu cu ochii plini de lacrimi asez gogoasa pe trotuar si ma urc pe gard triumfatoare sa nu ma mai ajunga cocosul. ce a urmat ? cocosul mi-a mancat gogoasa si bunica abia m-a potolit din plans....ar mai fi multe dar nu stiu daca am timp si suficienta memorie pentru ele
va pupa denisa
denissa
denissa
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 51

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de deriana Mar Oct 20, 2009 3:53 am

Teo super idee de concurs!
Am amintiri frumoase din copilarie si pozne pe masura

Venim si noi 1428
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Mar Oct 20, 2009 3:54 am

la mine era la ordinea zilei , fiind tare baietoasa cand eram pitica, sa cad din copaci, sa-mi julesc genunchii, coatele... din fericire nu am avut nimic rupt, doar aveam in veci "semne de buna purtare" ... la un moment dat , de cate ori cadeam sau imi juleam ceva, mi-era si frica sa ma mai duc acasa, ca mi-au zis ai mei ca ma pedepsesc dk le mai vin asa, ca sunt fetita, ca nu mi-e rusine sa fiu toata julita si lovita? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 pai ce rusine ??? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 ce e aia ? ca nu stiam eu de rusine la varsta aceea Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de lilique Mar Oct 20, 2009 12:28 pm

sunteti fantastice! rad si lacrimez in timp ce citesc ce ati scris voi! bravo!
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 40

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Oct 20, 2009 2:54 pm

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 ari cred ca de aia esti tu zapacita..

hai sa va spun una din multele patanii...
aveam vreo 2 ani si ai mei normal erau ocupati cu treburi ,eu am ramas in casa cu sora cea mare probabil..ai mei au lasat pe langa pat o sticla de tuica...si eu curioasa ..am gustat...pana am ajuns in coma Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 au fost foarte speriati ai mei..
am sute de pozne revin
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de mona_mami Mar Oct 20, 2009 3:06 pm

vai, teo! mi-ai adus aminte si de mine!
aveam si eu vreo sase anisori si mersesem in vacanta de vara la bunici (parintii mamei), insa era si cealalta bunica cu noi, care ne-a crescut. am mancat intr-o zi mai multe corcoduse si ... stiti voi ... diaree ... ei, bunica mi-a dat afine din borcan, dar erau cu alcool. o lingurita doar, dimineata, pe stomacul gol. dar ce credeti, mi-a ajuns?! hmmm, erau tare bune!!!
la un moment dat i-am spus bunicii: "mi-e tare somn!", si era doar 10,00 dimineata, abia ne trezisem. si cand s-a uitat bunica la borcan (de 800 grame) acesta era aproape gol.
m-a trimis la culcare, ce era sa faca!? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Mar Oct 20, 2009 3:08 pm

pai da teo... e singura explicatie,nu ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844

mi-am mai amintit una... era intr-o vara, eram in vacanta... si nu mai retin exact, ori am vazut la TV vreun personaj indragit care s-a tuns, ori vreo vecinutza se tunsese... cert e ca mi s-a pus pata sa ma tund si eu... si ce s-o astept eu pe mama??? am luat frumusel foarfeca din sertar, m-am dus in baie la oglinda... si Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974 nu va zic ce a iesit ca doar ma chinuise talentu si pe mine Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974 ahhh si nu va povestesc reactia alor mei cand m-au vazut... prima data soc... apoi hohote de ras... hhmmm... naspa a fost, vara aia cred ca am purtat o perioada buna caciula, desi era f cald , apoi m-au tuns ai me icam cheliutza... horror !!! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Oct 20, 2009 3:16 pm

super tare !! mona
si mama a patit asa cu visine

ari...ce aiurea ca nu existau atunci aparate cred ca ne amuzam copios...
presimt ca o sa radem continuu la concursul asta
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de paul_A Mar Oct 20, 2009 4:37 pm

azi imi aduc aminte de o pozna tot asa cam "rea", si de fapt semnele de buna purtare imi aduc aminte pt ca eu eram prea mik , ca sa mai tin minte ceva.
Aveam 9 luni knd am ajuns cu premergatorul la ligheanul cu apa fripta si pe care l-am tras pe mine.
a stat mama cateva luni bune cu mine in spital si tot mai am semne pe mana dreapta, si pe gat putin...ii multumesc lui Dumnezeu ca nu mi-a sarit pe fata
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Mar Oct 20, 2009 6:31 pm

of of paul_A ... bine ca nu a fost mai rau ...

fetelor, ce tari sunteti cu "beutura" Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 eu nu tin minte sa fi baut alcool, doar spirt... desi ceva alcool ii si asta, nu ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974

mai tineti minte sucurile Brifcor ? cred ca asa se numeau... alea cand eram noi mici Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534 vai ce imi mai placeau... tot intr-o vara, cred ca nu in aceeasi in care mi-am facut singura freza, am vazut in baie, pe o etajera care era destul de sus o sticla cu ceva lichid albastrui... si ce m-am gandit eu ? SUUUUUCCCCC !!!! am luat un scaun din bucatarie, peste care am pus inca un scaunel mic, ca nah, nu ajungeam altfel... am pus mana pe sticla pe care recunosc ca am desfacut-o cu greu, ca avea dop din acela de plastic care se scotea greu... si dupa ca am reusit sa scot dopul, satisfacuta, am luat o gura buna de ... "SUC" ... bleaaahhhh !!! cred ca o saptaman nu mi-am revenit din greturi Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de tzuckutza Mar Oct 20, 2009 8:08 pm

ari esti tare mama si eu am fost baietoasa ma urcam in toti copacii ma jucam numai cu baietii...etcdar de baut n am baut niciodata Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534
tzuckutza
tzuckutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 40

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Oct 20, 2009 10:00 pm

ce ai baut ari?spirt?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de paul_A Mar Oct 20, 2009 10:02 pm

foarte tari Ari Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de tzuckutza Mar Oct 20, 2009 10:22 pm

ari mai ti minte gustul ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534
tzuckutza
tzuckutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 40

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de lilique Mar Oct 20, 2009 11:59 pm

sunteti fantastice!!!!!!!!!!!!!
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 40

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de tzuckutza Mier Oct 21, 2009 12:11 am

liliqoue tu nu ne povestesti nimik?
tzuckutza
tzuckutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 40

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de mona_mami Mier Oct 21, 2009 4:47 am

inca una imi amintesc:
aveam vreo 7 ani, eram deja la scoala si primisem de la nasa mea o pereche de saboti din lemn cu satarama albastra. ah, ce mandra eram cu ei.Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534
si ca sa fiu si eu nadia, m-am dat peste cap la usa blocului. nu stiu cum am facut, dar am alunecat din cauza sabotilor si am intrat cu capul in sticla de la usa, care avea si sarma in ea (sub forma de grilaj). bineinteles ca al meu cap a fost mai tare Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534 si am spart-o. in cealalta parte a usii statea un vecin pe banca si mi-a spus sa merg acasa deoarece imi curge sange! of, la auzul cuvantului sange ... am urlat ca din gura de sarpe "mama" (stateam la etajul trei atunci). Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534 cand m-a vazut bunica, mi-a tras un pansament in jurul capului si ... mi-a aruncat sabotii, cica era din cauza lor totul. ce suparata am fost pentru saboti. :lacrimi:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Oct 21, 2009 6:08 pm

saraca de tine si totusi acum ne distram de ceea ce ne-a facut sa suferim altadata..asta spune multe....lucrurile materiale nu sunt importante..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Mier Oct 21, 2009 6:36 pm

tzuckutza a scris:ari esti tare mama si eu am fost baietoasa ma urcam in toti copacii ma jucam numai cu baietii...etcdar de baut n am baut niciodata Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534
las ca am beut eu Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844
teodoraion a scris:ce ai baut ari?spirt?
da iubita... SPIRT .... bleaaahhhh Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974
tzuckutza a scris:ari mai ti minte gustul ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534
pai nu mai tin minte exact... stu doar ca m-a ars un piculet pe gat... iuuuiii naspa senzatie Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 16974
ioanasimona_pop a scris:inca una imi amintesc:
aveam vreo 7 ani, eram deja la scoala si primisem de la nasa mea o pereche de saboti din lemn cu satarama albastra. ah, ce mandra eram cu ei.Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534
si ca sa fiu si eu nadia, m-am dat peste cap la usa blocului. nu stiu cum am facut, dar am alunecat din cauza sabotilor si am intrat cu capul in sticla de la usa, care avea si sarma in ea (sub forma de grilaj). bineinteles ca al meu cap a fost mai tare Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534 si am spart-o. in cealalta parte a usii statea un vecin pe banca si mi-a spus sa merg acasa deoarece imi curge sange! of, la auzul cuvantului sange ... am urlat ca din gura de sarpe "mama" (stateam la etajul trei atunci). Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534 cand m-a vazut bunica, mi-a tras un pansament in jurul capului si ... mi-a aruncat sabotii, cica era din cauza lor totul. ce suparata am fost pentru saboti. :lacrimi:
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 199844 ce tare... dar nu te-a durut inainte sa iti zica nenea ca iti curge sange ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 2 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Oct 21, 2009 6:48 pm

auzi ari..dar stii ca alcoolici beau spirt?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum