Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 9 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 9 Vizitatori :: 3 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs nou- poznele copilariei!

+14
lilique
pupkiss
mona_mami
flori
clonaclone
adriana
scumpetea
amalia-carmen
paul_A
tzuckutza
popescumelinda
Maria
ari05
teodoraion
18 participanți

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de adriana Mier Oct 21, 2009 7:28 pm

foarte frumoase amintiri fetele...va povestesc si eu una
aveam vreo 4 ani si era in preajma de Paste....bunica mea a cumparat vreo 30 de oua de tara ca sa aiba sa inroseasca si le-a pus intr-o camera in spate.....nu se stie exact cum eu am ajuns acolo, am dat toate ouale jos din castronul in care erau si am inceput sa sparg cate unu, cate unu in castron.....cand a venit bunica mea eu mai aveam 1 ou si le terminam pe toate de spart....uite asa al meu bunic a mancat o saptamana omleta Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de mona_mami Joi Oct 22, 2009 12:49 am

ari draga iti dai seama ca nu am avut nicio durere, dar cand am vazut sange .... wooo ... am urmat ca din gura de sarpe!!! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534

vai, adriana ... bietul bunic! bine ca n-a dat in hepatita de la atatea oua! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534

mi-am mai adus aminte de o boacana! de la tara bineinteles, din vacanta!
bunica locuia aproape de calea ferata, treceau o gramada de trenuri! nu stiu cum si de unde ne-au venit, mie si fratele meu, niste idei ... cica "grozave" la acea vreme. luam lingurile din sertarul bunicii si le puneam pe sina, ca trenul cand vine sa le turteasca. si erau si fierbinti! apoi le ascundeam in cuibarul de oua de sub scari!Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
a mers o zi, doua pe urma bunica a intrat la banuieli, ce tot faceam noi cu lingurile ... de dispareau din sertar! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
tiiiii, da' ce-am mai incasat-o de la tata! ca bunica, saraca, nu indraznea sa se atinga de noi! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Joi Oct 22, 2009 1:13 am

teodoraion a scris:auzi ari..dar stii ca alcoolici beau spirt?
hiiiiiiiiiiiiii Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974 alcoolica de mine Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844

adriana a scris:foarte frumoase amintiri fetele...va povestesc si eu una
aveam vreo 4 ani si era in preajma de Paste....bunica mea a cumparat vreo 30 de oua de tara ca sa aiba sa inroseasca si le-a pus intr-o camera in spate.....nu se stie exact cum eu am ajuns acolo, am dat toate ouale jos din castronul in care erau si am inceput sa sparg cate unu, cate unu in castron.....cand a venit bunica mea eu mai aveam 1 ou si le terminam pe toate de spart....uite asa al meu bunic a mancat o saptamana omleta Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 asta a fot tare... vaaaiiiii ouale de Paste !!! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 si ce ati mai inrosit apoi ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534

ioanasimona_pop a scris:ari draga iti dai seama ca nu am avut nicio durere, dar cand am vazut sange .... wooo ... am urmat ca din gura de sarpe!!! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534

vai, adriana ... bietul bunic! bine ca n-a dat in hepatita de la atatea oua! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534

mi-am mai adus aminte de o boacana! de la tara bineinteles, din vacanta!
bunica locuia aproape de calea ferata, treceau o gramada de trenuri! nu stiu cum si de unde ne-au venit, mie si fratele meu, niste idei ... cica "grozave" la acea vreme. luam lingurile din sertarul bunicii si le puneam pe sina, ca trenul cand vine sa le turteasca. si erau si fierbinti! apoi le ascundeam in cuibarul de oua de sub scari!Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
a mers o zi, doua pe urma bunica a intrat la banuieli, ce tot faceam noi cu lingurile ... de dispareau din sertar! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
tiiiii, da' ce-am mai incasat-o de la tata! ca bunica, saraca, nu indraznea sa se atinga de noi! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
si noi faceam asta Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 dar cu bani... cu monede... sau "furam" gloante oarbe, sau ce saracia erau... dar noi le puneram pe sine la tramvai... va dati seama ce se uitau oamenii la noi... piticaniile... ce cautam singuri in statia de tramvai? si ce tot puneam noi acolo si culegeam in urma tramvaiului... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de adriana Joi Oct 22, 2009 1:24 am

nu mai tin minte ari ce a mai inrosit bunica....probabil ca a cumparat de la alimentara....pe vremurile acelea se gaseau cam greu oua Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de mona_mami Joi Oct 22, 2009 2:23 pm

poate ai stat la coada dupa oua .... ce amintiri am si eu cu coada!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Joi Oct 22, 2009 4:08 pm

da chiar... tin minte si eu cum ne puneam la cozi imense... dar nu mai tin minte pt ce ... salam ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974

mi-am mai amintit una... de prin vacantele la bunici ...

stiti ca vara e cu muncile agricole... fiind mici , noi copiii ii insoteam doar pe cei mari, ne jucam pe camp in timp ce aia mari sapau, coseau sau ce mai aveau de facut. si eu , harnica nevoie mare, deh vroiam si eu sa ajut, am tot insistat ca vreau sa sap si eu porumbul Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974 k sa scape de gura mea, mi-au dat o sapaliga mica si mi-au explicat care e porumbul si cate sunt buruienile , care trebuiau sapate Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 nush ce a fost in capul meu , ca atunci nu eram blonda Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974 eu am facut fix invers... adik am taiat porumbul si am lasat buruienile Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 si am mers asa aproape jumate de rand, pana a vazut bunica mea ... moamaaaa ce urlete mi-am mai auzit Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 si va dati seama ca n-am mai avut eu ce pune mana pe sapa de-atunci Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de adriana Joi Oct 22, 2009 6:59 pm

super tare ari Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 ...si eu am fost la sapa la porumb de cand aveam vreo 12-13 ani
tin minte ca intr-un an nu au putut sapa porumbul pentru ca in acea primavara a plouat foarte mult.....si crescuse iarba cat porumbul....nu puteai intra in el....atunci ai mei bunici sau gandit ca ar fi mai bine sa jumulim iarba.....si uite ce eram toti pe cate un rand si jumuleam la iarba.....in timp ce ma luptam cu iarba aceea deasa, mare si multa mi sa urcat pe mana un soricel.....doamne cat m-am speriat, am inceput sa tip, sa plang.....nici nu va imaginati ce spaima am tras, mi-e fiindumi scarba de ei
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de mona_mami Joi Oct 22, 2009 7:27 pm

ce bune sapatoare avem aici!!!!! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534 la vara va pot chema in gradina mea!!! am doar buruieni, mai ales cand vin din concediu!! sunteti de mare ajutor!!! dau si o bere!!!! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 22, 2009 10:28 pm

ari esti paguba la casa omului Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844

adriana eu ma sperii si acum de ei..de soricei

si eu am fost sa sap...tot porumb...si m-am asezat si au putin langa un stalp si s-au urcatniste furnici maaaarii pe mine si am luat-o la fuga si nu am mai vrut sa aud de sapa...eram la vreo 2 km de casa dar am plecat
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 23, 2009 12:17 am

amintiri care mai de care mai hazli Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Vin Oct 23, 2009 12:46 am

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 adriana , cum nu-ti plac soriceii... asa mici si draguti cum sunt ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974 desi dk s-ar urca vreunul pe mine cred ca as sari 2 m in sus Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974

Teo, mie de astea mi-e frica.. .de fapt nu neaprat frica, cat scarba.. de ganganii ,de orice fel ..brrrrr

Mona, dk ai curaj sa ne lasi cu sapa in mana la tine in gradina... venim Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 ceva flori nu ai ? sa nu cumva sa ti le casapesc Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 23, 2009 4:06 am

am citit toate amintirile voastre ,sa reveniti sa mai scrieti ca am terminat de citit
sau nu ati mai facut pozne? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Vin Oct 23, 2009 4:52 am

ooo ba cum sa nu maria ? dpar ca mi le amintesc asa... pe rand... ca nah , au trecut niste ani buni :zambet larg:

inca una, tot de prin vacantele la bunici... adunase bunicul fanul de pe camp si il aranjase frumos pe terenul din spatele casei , in capite, frumos aranjate, simetrice... si ce ne-am gandiot noi copiii ? wow !!! ce tobogan faaaaaaaiiiiiinnnnn cu trambulina am putea face... asa ca am facut vraiste o capita de fan aflata la mica distanta de alta, am luat o scara pe care am pus-o pe capita cea mare, si da-i la joaca ! ne urcam pana in varf de unde ne aruncam pe cealalta mica si de pe aia ne aruncam jos, k pe tobogan... si vine bunicul ... si se ia cu mainile de cap Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974 dupa cearta si tipetele de rigoare, noi am continuat sa ne facem de cap, in ciuda bunicului, ca deh, vroiam sa ne distram si noi... asa ca a pus mana bunicul pe bici si da-i la fuga dupa noi... bineinteles ca nu ne-a prins , ca toata ziua am fugit de el ... dar seara.... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 16974 Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 nu ne-am capatat-o , ca trecuse momentul, dar am primit o mustruluiala....
asa ca , vedeti ce buna e fuga cateodata Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 23, 2009 4:56 am

cand am citit aici mi-a venit in minte de Nica la furat de cirese de I.Creanga...cu Tusa Marioara Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Vin Oct 23, 2009 9:52 pm

Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 eiii maria, chiar asa ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534

k sa vedeti ce poama buna-s... tot vara in vacanta la bunici... seara ne adunam in casa cu totii, in fata televizorului alb-negru ... era dupa revolutie si aveam si noi la ce ne uita... cate un film... adunam scaunele de prin casa si le alineam frumos, ca la cinema Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 eu ma plictisisem de filmul respectiv.. .cine avea rabdare sa stea pe scaun sa se uite la un film ??? asa ca eu tot facem ture, afara- in casa... si intr-una din plimbarile astea, am dat peste o broasca afara, da era destul de maricica, de-aia scarboasa stiti ? si ce ma gandesc eu? hai sa o speriu pe sora-mea Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534 am luat-o frumusel pe doamna broscuta, am mers in casa, unde toti erau super concentrati la film, m-am dus frumos in spatele lor si am pus-o pe umarul surorii mele Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534 ei ii e super scarba de ele Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 si fiind noapte, fiind si concentrata la film, cand a simtit ceva chestie rece lipicioasa pe ea, va dati seama ca a sarit in sus de 2 m , in urlete si tipete ... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 nah , si din cauza mea a fost compromisa toata seara ... eu care vroiam sa ma distrez putin... nu stiu de ce nu li s-o fi parut amuzant si lor :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 23, 2009 10:26 pm

chiar asa de ce nu sor fi amuzat Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 199844 saraca sora ta..

hai sa va zic si eu una:

eram in generala si vin cu un joc nou...cum nimeni nu a vrut sa il joace cu mine am prostit-o pe sora mea mai mica(asta care a facut nunta acum)..i-am zis ca invatam japoneza...

am pus-o sa repete dupa mine..nu siu daca stiti faza..


am fost intr-o padure-LI padure
in padure era o casa-LI casa
in casa era o maasa-LI masa
pe masa era o farfurie -LI farfurie
in farfurie era un peste-LIpeste..in momentul in care a zis lipeste ...eu i-am lipit o palma de a vazut stele verzi..era si tatal meu cu noi..eu aveam vreo 12 ani ea saraca vcreo 5..si cand a vazut tatal meu a venit la mine si a zis:zi si tu LI PESTE..si mi-a lipit unaaaaa :lacrimi: de nu am uitat-o
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de ari05 Sam Oct 24, 2009 5:55 am

vai teo Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534 sa inteleg ca nu i-a placut surorii tale jocul ? Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Oct 24, 2009 1:20 pm

a tipat ca din gura de sarpe.....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Oct 24, 2009 2:02 pm

mesaje 479

haioase intamplari fetelor! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
dupa o ploaie torentiala de vara, ratustele, de care mamaia mea era tare atasata, s-au balacit prin toate lacurile de pe strada...si bineinteles, ca s-au murdarit...! Mamaie era la piata cu zarzavaturi, la vanzare, si vrand sa-i fac o surpriza, m-am gandit ca ar fi bine sa le spal...sa nu le gaseasca mamaie murdare si sa le certe...asa cum ma certa si bombanea pe mine in fiecare zi...! Asa ca am luat ligheanul, pus apa, sapun si soda, am prins fiecare ratusca( vreo 10 la numar), l-am spalat bine..., si apoi ma urcam pe scaun si le puneam una cate una pe sarma, la uscat...
Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
Surpriza mare cand a venit mamaie...si pentru ea sarucutza si pentru matusa mea...care trebuia sa ma supravegheze...dar care s-a jucat 9 pietre ...in loc sa aiba grija de mine...ca de!... aveam vreo 4 ani...si inca de atunci dadeam semne de mare...intelepciune! Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534 :pupicei:
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Oct 24, 2009 2:07 pm

vai de mine alina....si le prindeai pe sarma cu clesti?sau cum stateau saracele.....

ti-am adaugat si nr de mesaje fiind primul mesaj pe care-l scrii aici :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Oct 24, 2009 2:22 pm

le-am prins cu carlige de rufe...de aripioare...saracutele...sa se usuce pana vine mamaia! Draga de ea, in prima faza a crezut sa sunt sosete sau batiste...nu s-a uitat prea atent...cand s-a apropiat...a vazut toata grozavia! :alinta bebe:
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Oct 24, 2009 2:34 pm

si au mai trait bietele animalute dupa ce au avut parte de asa tratament?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Oct 24, 2009 3:12 pm

multumesc Teo, dar eu nu particip la concurs! Scriu doar asa...din placerea de a fi cu voi!
P.S.n-au mai trait...!nici una! cred ca soda le-a venit de hac! sau poate ...le-am spalat...prea mult!
Revin cu alte amintiri din Piatra-Neamt... Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Oct 24, 2009 3:21 pm

abia asteptam sa mai citim poznele voastre..

crfed ca din cauza sodei nu au trait mititelele
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de scumpetea Sam Oct 24, 2009 5:13 pm

Si eu am spalat iepurasii de la tara...I-am spalat bine (doar cu apa) si apoi i-am stors asa cum vazusem ca face mama cu hainele...vai de capul lor saracii..Au iesit ametiti de tot din mana mea Concurs nou- poznele copilariei! - Pagina 3 377534
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Important Re: Concurs nou- poznele copilariei!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum