Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 21 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 21 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

+13
georgy_78
tit.ioana
panky(Laura)
adriana
teodoraion
madalina
elena
paul_A
mary24
sandy
ari05
mona_mami
STEF30IASI
17 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de elena Mier Mar 17, 2010 1:34 am

Iti trebuie multa ambitie ca sa te lasi de fumat si poate si ceva, care sa te motiveze...un copil, cum spuneati voi mai sus..
BAFTA Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 693395 celor care vor sa incerce !
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de madalina Joi Mar 18, 2010 8:03 pm

primul si ultimul pas ca sa te lasi de fumat este ambitia,actualul meu sot a fumat 20 de ani,acum 2 ani cand ne-am cunoscut s-a lasat de fumat
bafta va doresc fetelor,sigur veti reusi daca va doriti cu adevarat Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 693395
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de ari05 Joi Mar 18, 2010 8:07 pm

da... numai ca eu nu prea imi doresc Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 611610
mie imi place sa fumez Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 369508 Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 199844

ma voi lasa cu siguranta cand voi fi grvida din nou ... dar mai mult k sigur ca ma voi reapuca apoi ... dupa o perioada....
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 19, 2010 4:43 am

ari05_Laura a scris:da... numai ca eu nu prea imi doresc Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 611610
mie imi place sa fumez Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 369508 Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 199844

ma voi lasa cu siguranta cand voi fi grvida din nou ... dar mai mult k sigur ca ma voi reapuca apoi ... dupa o perioada....

uitati,domn'le un om sincer Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Mai 19, 2010 7:35 pm

sincer si inconstient...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Joi Mai 20, 2010 12:42 am

madalina a scris:primul si ultimul pas ca sa te lasi de fumat este ambitia,actualul meu sot a fumat 20 de ani,acum 2 ani cand ne-am cunoscut s-a lasat de fumat
bafta va doresc fetelor,sigur veti reusi daca va doriti cu adevarat Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 693395

inseamna madalina ca te iubeste foarte mult daca sa lasat de fumat.....eu una nu m-as lasa de fumat pentru cineva Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 377534 Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 423715
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Mai 20, 2010 12:45 am

daca ar fi asa de usor.......sa ma pot lasa..........am incercat........dar nu am reusit
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de sandy Joi Mai 20, 2010 12:51 am

ei nu ai reusit..reusisei..dar te-ai lasat prada ispitei Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 325273
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Mai 20, 2010 12:52 am

asa este sandy.........dar,asta inseamna ca,nu am reusit Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 407405
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de sandy Joi Mai 20, 2010 12:55 am

eu cred ca vei reusi ,mai incearca...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Mai 20, 2010 3:40 am

adriana cum asa? asta nu e bine....e de rau..sa nu te lasi de fumat pt nimeni ????nici macar pt gabita?

Laura-panky eu cred in puterea ta sunt sugura c adaca ai incerca si ti-ai pune ambitia ai reusi ..mai incearca Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Mai 20, 2010 3:43 am

multumesc teo.............am sa mai incerc inca odata Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de tit.ioana Joi Mai 20, 2010 3:44 am

fetelor eu in momentul cand mi-am dat seama ca sunt insarcinata nu am mai pus Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 423715 in gura chiar daca sotul fuma afara si oricum daca ma pupa simteam gustul dar nu mi-a mai trebuit , am nascut, am alaptat si dupa ce nu am mai alaptat m-am apucat din nou dintr-o prostie ... azi una ... maine alta si tot asa , bine nu sunt dependenta dar zilnic bag intre 5 si 10 :bataie:
tit.ioana
tit.ioana
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 40
Joburi/Distractii : Contabila

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Mai 20, 2010 3:49 am

eu te sustin..Panky si inc a un sfat...incearca sa te rogi..mergi la preot ..si o sa vezi ca e pacat..si roaga-l sa te consilieze Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 693395 astept vesti

ioana..foarte rau ca te-ai reapucat..totusi e bine c anu fumezi mult..dar daca nu fumezi deloc simti lpsa?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Mai 20, 2010 3:51 am

multumesc teo pt sfat Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de tit.ioana Joi Mai 20, 2010 3:56 am

teo daca sunt singura acasa si am ocupatie nu simt lipsa ... mai mult am atractie atunci cand ma plictisesc Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 611610 eu sunt un pic mai ambitioasa si cand imi propun de multe ori ma lupt cu mine adica cu organismul si poate o sa radeti dar chiar reusesc Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 355692
tit.ioana
tit.ioana
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 40
Joburi/Distractii : Contabila

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Mai 20, 2010 4:04 am

de ce sa radem ioana?? asta e un lucru bun..deci nu e viciu..daca poti sa-l stapanesti...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de tit.ioana Joi Mai 20, 2010 4:38 am

presupun ca nu... atata timp cat ma pot stapani
tit.ioana
tit.ioana
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 40
Joburi/Distractii : Contabila

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Mai 20, 2010 4:41 am

as vrea sa nu fie nici la mine un viciu Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 740747 ]
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de tit.ioana Joi Mai 20, 2010 5:04 am

cu timpul ai sa le lasi laura... eu sunt convinsa ... parerea mea este ca orice leac ai incerca nu v0a da rezultate pana cand nu vine din interiorul tau
tit.ioana
tit.ioana
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 40
Joburi/Distractii : Contabila

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty M-am lasat de fumat

Mesaj Scris de georgy_78 Vin Mai 21, 2010 8:51 pm

Buna.Eu am incercat sa renunt la tigari dandu-mi seama ca nu este deloc benefic organismului dar nu am reusit . Ma lasam pentru maxim o saptamana si apoi reveneam iar la vechiul obicei … fumatul .O prietena mi-a recomandat un produs natural Noni de care ea a auzit la Tv.M-am hotarat sa-l incerc si va pot spune ca a facut minuni in cazul meu .M-am lasat de fumat si in plus m-am simtit si foarte bine ! Bafta
georgy_78
georgy_78
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de Maria Vin Mai 21, 2010 8:54 pm

bine ai venit georgy Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 693395
poate va prinde fetelor bine sfatul tau fetelor,multumim :pupd:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 9:44 pm

asta nu reclama ascunsa nu :lim:?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 22, 2010 11:38 pm

sper sa reusesti laura sa te lasi de fumat, eu nu am mai incercat si deocamdata nici nu vreau.....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Lun Iul 05, 2010 1:10 pm

gataaaaaaaaaa, astazi termin pachetul de tigari si nu imi mai cumpar, vreau sa ma las ....... sper sa si reusesc
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 2 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum