Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 10 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 10 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

+13
georgy_78
tit.ioana
panky(Laura)
adriana
teodoraion
madalina
elena
paul_A
mary24
sandy
ari05
mona_mami
STEF30IASI
17 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de Maria Lun Iul 05, 2010 1:49 pm

imi place Adriana si iti doresc bafta sa reusesti Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 211629 Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Iul 05, 2010 2:01 pm

fetele vreau sa va spun pe scurt cum m-am lasat de tigari , eu o pasionata a tigarilor eram in satre sa le mananc , fumam de 17 ani , ma trezeam si direct luleaua -n gura . Este vorba de ambitie sia atat , le-am lasat pur si simplu am vrut sa-mi demonstrez in primul rand mie ca pot si atat . E mai greu in primele 2 zile , eu am folosit tic-tac sau dropsuri mentolate , mai am un pic si fac 1 an fara tigari Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 6765 Adriana daca ai nevoie de ajutor , ma gasesti la telefon sau pe mess , si o fac cu cea mai mare placere Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 6765 ITI UREZ BAFTA ,
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de sandy Lun Iul 05, 2010 2:05 pm

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 210919 Roxy..la multi ani inainte..

asa spun si eu ca daca ai vointa poti..dar o vointa de fier sa nu te apuce ca ink una sia tat ca altfel nu reusesti..deci cand vei termina tigarile,spui de astazi inainte gata ..nici o pipa...si sa fii ferma..inflexibila..si vei reusi..bafta Adriana..eu cred in tine!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Oct 19, 2010 8:19 pm

roxana ,mamica finuta a scris:fetele vreau sa va spun pe scurt cum m-am lasat de tigari , eu o pasionata a tigarilor eram in satre sa le mananc , fumam de 17 ani , ma trezeam si direct luleaua -n gura . Este vorba de ambitie sia atat , le-am lasat pur si simplu am vrut sa-mi demonstrez in primul rand mie ca pot si atat . E mai greu in primele 2 zile , eu am folosit tic-tac sau dropsuri mentolate , mai am un pic si fac 1 an fara tigari Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 6765 Adriana daca ai nevoie de ajutor , ma gasesti la telefon sau pe mess , si o fac cu cea mai mare placere Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 6765 ITI UREZ BAFTA ,


auzi cuscra!!!!!!!!!!!! Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 307664
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Mar Oct 19, 2010 8:22 pm

am auzit si am citit cuscra ..... roxi tin sa te felicit ....cum ai spus si tu este vorba de ambitie ....ceea ce eu nu am ......
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mier Oct 20, 2010 2:13 pm

Nu cred ca nu ai [u]tu ambitie Adriana , cred mai repede ca inca nu a venit momentul sa spui STOP , de azi numai fumez si gata !!!! ESTE ???? Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 693395
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Mier Oct 20, 2010 7:19 pm

asa este roxi .....acum fumez 5-6 tigari pe zi .... in curand le voi lasa de tot, nu mai sunt bani , asa ca acesta este motivul principal pentru care ma voi lasa!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mier Oct 20, 2010 7:42 pm

pentru acelasi motiv le-am lasat si eu Adriana Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 693395
Astept sa vina si la tine ziua cea mare Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 728535
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Mier Oct 20, 2010 8:13 pm

va veni cat de curand roxi ..... deja sunt la limita!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de Rania Mier Oct 27, 2010 11:59 pm

Pentru mine toate metodele enumerate nu au dat niciun rezultat...motive am ,consecintele le cunosc foarte bine(sunt studenta la medicina),dar pur si simplu uneori ma gandesc ca nu-mi doresc sa ma las de fumat,fumez deja de 5 ani toti din anturajul meu sunt fumatori,in familia mea sunt singura fumatoare ca pana si tata s-a lasat de nevoie,sotul fumeaza,familia lui toata e fumatoare inraita...uneori stam si ne gandim ce am putea face cu banii pe care ii dam zilnic pe tigari,dar oricum aici fiind foarte ieftine faa de romania in jur de 5 lei romanesti nu prea ne apuca remuscarile ca ardem prea multi bani...si de cate ori zic ca ma las de fumat ma tine 1 zi 2 si dupa ma apuc din nou si fumez mai mult (la fel ca unul din cumnatii mei ...ca sa recuperam zilele in care n-am fumat)sincer nu stiu ce o sa fac,dar sper ca daca iese pozitiv testul sa iau decizia cea mare...ca nu se mai poate fumam ca serpii Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 423715
Rania
Rania
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 33
Joburi/Distractii : Studenta

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Joi Oct 28, 2010 12:04 am

ei ce zici tu rania, 5 lei ....aici este 10 lei .... eu nu mai fumez de 2 zile dar imi sta gandul numai la ele ....simt ca nu mai pot, cred ca o iau razna .... trimite-mi si mie cateva cartuse Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 199844 Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 423715
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de Maria Joi Oct 28, 2010 12:06 am

Rania nu ai voie,e interzis,o sa vezi tu de ce Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Joi Oct 28, 2010 12:13 am

offfff marie credeam ca fac si eu o afacere .... repede, repede pana nu vine cuscra ..... ai stricat totu!!!!!! fug
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de mofturaki Joi Oct 28, 2010 12:16 am

cea mai sigura cale sa te lasi de fumat este sa ramai insarcinata :))) la mine a functionat!!! Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de Rania Joi Oct 28, 2010 12:20 am

Cand merg in Romania in vizita in februarie daca nu reusesc sa ma las pana atunci cu siguranta ma inarmez cu vreo 2 cartusuri ca in Romania au sarit preturile la tigari de te usuca la buzunar eu dadeam cam 1 data la 2 zile 12 lei pe pachet si afacerile astea nu-mi plac scump domne scump dincolo era mai ieftin Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 199844
Rania
Rania
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 33
Joburi/Distractii : Studenta

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Joi Oct 28, 2010 12:22 am

ioana sa sti ca eu nu m-am lasat de fumat cand am ramas insarcinata ..... desi am avut o sarcina tare grea nu m-am putut lasa ...... asa ca la mine nu a functionat
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Noi 08, 2010 9:24 pm

Adriana , cum sta treaba ai reusit sa scapi de tigarele ? Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 693395 sper sa aud un raspuns bun Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 477190
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de adriana Lun Noi 15, 2010 12:07 am

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 199844 intreabale pe teo si pe sandy ....... iti spun ele exact cum sta treaba
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!! - Pagina 3 Empty Re: Cativa pasi pentru a incerca sa te lasi de fumat !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum