Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 8 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 8 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

+8
Maria
elena
paul_A
ari05
madalina
sandy
STEF30IASI
adriana
12 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 4:44 pm

da,ar fi mai bn..cuscra sunt si preparate de post,, Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de paul_A Sam Mar 20, 2010 9:37 pm

da...ei lasa ca mai e putin
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 26, 2010 4:35 am

e bine ca-ti place ciorbita de miel si in general preparatele...eu nu-s innebunita
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de panky(Laura) Vin Mar 26, 2010 4:56 am

hhhhhhh.......nu-mi place carnea de miel......drobul daaaa
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 26, 2010 10:22 pm

drobul de miel iti place??sau ti-l faci de pui
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Mar 27, 2010 4:04 am

nu de miel..........ci de porc sau pasare .....sa vad atunci.....dar mielul nu-mi place
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 27, 2010 4:10 am

am inteles...nimik din miel...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Mar 27, 2010 6:44 am

exact sandy.......nu mia placut niciodata
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de ari05 Sam Mar 27, 2010 2:24 pm

nici mie Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 611610 sa nu vad carne de miel , sa nu osimt mai exact ... Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 9955
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 27, 2010 2:36 pm

va inteleg fetelor...nici mie nu-mi place
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 27, 2010 3:47 pm

zilele astea trabuie sa merg si eu sa cumpar organe de porc pentru drob....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de ari05 Sam Mar 27, 2010 7:36 pm

am crezut ca de miel adriana Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 611610

asa parca citisem prima data,,, si cum stiam ca ai scris ca nu iti place, m-am mai benoclat o data...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 27, 2010 9:58 pm

wau...nuuuuuuuu laura...mama face din miel si nici nu-l gust Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 377534 ....nu are miros, arata bine dar cred ca am ceva pe creeri Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de ari05 Sam Mar 27, 2010 10:14 pm

ba are si miros... cel putin eu simt cand e carne de miel... in orice...
cred ca am nasul prea fin cateodata Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de Maria Dum Mar 28, 2010 1:14 am

nu-mi place drobul nici cum miroase pe la vecini cand fac Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de adriana Dum Mar 28, 2010 12:20 pm

ce tare esti maria....pai vine mirosul de la vecini????? Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de Maria Lun Mar 29, 2010 9:15 pm

adriana a scris:ce tare esti maria....pai vine mirosul de la vecini????? Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 377534
da,Adriana sa stii caci vine de la anumite feluri de mancare Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 29, 2010 9:22 pm

cred ca nu gatesc prea bine vecinii tai Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de Maria Lun Mar 29, 2010 9:37 pm

sandy_bell a scris:cred ca nu gatesc prea bine vecinii tai Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 611610
cand fac mancare cu tarhon,simt intotdeauna,vine pe aerisire in baie mirosul Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de adriana Mar Mar 30, 2010 7:54 pm

gata fetele am fost astazi si am cumparat organele pentru drob.... am trecut si prin piata si am luat verdeturile....asa ca am scapat de cumparaturi....sambata tot sa gatesc Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Apr 01, 2010 1:10 pm

organe de miel?
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de sandy Joi Apr 01, 2010 8:36 pm

cred ca de porc...parca asa am inteles in alta zi
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de blondyna Joi Apr 01, 2010 10:09 pm

nu-mi place nimic din miel Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 9955
blondyna
blondyna
Mamica incepator
Mamica incepator

Joburi/Distractii : imi place sa citesc foarte mult

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de adriana Vin Apr 02, 2010 11:49 am

panky(Laura) a scris:organe de miel?

nuuuuuuuuuuuuuu ....de purcel, am fost in hala la obor si le-am luat.....astazi chiar il voi face, abia astept sa mananc!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de sandy Vin Apr 02, 2010 2:35 pm

noi doar ce am taiat ieri un purcel de vreo 90kg...deci avem mai multe variante,ca sambata taiem si miel.ptr cei ce mananca
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel - Pagina 2 Empty Re: Preparate traditionale de Pasti - Drob, ciorba, friptura de miel

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum