Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 9 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 9 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 2466r05Ady.Biju

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 2quni4z hmshop.wordpress.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Wkpzltartizele.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Kaqpztbratari magice



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 69m8w9 Shop/candles



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 2moa4jsbiosens.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 2ef53k2reginamaria.ro



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

+30
bebelusha18
anka9mai
brigitta
ari05
modrea paula
sandy
marccora
flo09
muraru raluca
claudia_mami
macoveianca
florares
theodora
panky(Laura)
celina74
lilique
amalia-carmen
paul_A
elena
Maria
mona_mami
alinapopa1969
scumpetea
popescumelinda
adriana
anuta22
STEF30IASI
teodoraion
narcy
GABITA
34 participanți

Pagina 10 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de sandy Sam Mai 22, 2010 5:18 pm

suntem bine Mely..te pup..stabiliti voi cand ajunge ea ..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Mier Mai 26, 2010 3:57 am

ok, Sandi......asai panky....rabdare si sa-ti faci mult timp sa cosi..aia e pe langa servici si treaba de acasa!...dar cand imi fac timp cos cu asa drag..si imi place....abia astept sa mai cos ceva... Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de sandy Mier Mai 26, 2010 1:48 pm

multa pafta..se vede ca iti place..dupa ce iti iese...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Mier Iun 16, 2010 5:08 am

buna fetelor,maine o sa incerc sa pun niste poze ce am mai reusit sa cos,dar azi sunt franta....revin maine.Pupici.... Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Mier Iun 16, 2010 5:10 am

abia asteptam sa le vedem melinda, eu abia astept sal vad cand este gata!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de teodoraion Dum Iun 20, 2010 5:31 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


aici a ajuns melinda cu goblenul
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de sandy Dum Iun 20, 2010 6:49 pm

suuper ...brAVO MELY
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de anka9mai Dum Iun 20, 2010 9:55 pm

vaiii da e super fain...un asa goblen as coase si eu. felicitari melinda Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 210919
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Mar Iun 22, 2010 12:06 pm

este superb, nu m-as fi gandit niciodata sa-i fac lui gabita un portret..... felicitari melinda Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Iun 22, 2010 11:59 pm

mersi Teodora,esti o dulce....o sa mai vin si eu cu poze,dar sunt cam obosita uneori ,vin acasa si ba mancare,ba una alta..si cad lata seara...iar pe mess.dac amai am timp sa vb doua vorbe cu cumnata mea e mare lucru....dar trebuie sami fac timp sa si cos cateodata...
mai vin cu o poza facuta chiar acuma...si ma duc iar sa mai cos,ca am papat si am si mancare facuta...revin,sper sa am timp...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].....e minunat,dar e si foarte multa munca la el...abia astept sa mai am timp sa mai cos la el...Va pupik... :pupd: :pupd: Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de sandy Mier Iun 23, 2010 12:09 am

wow e supwer ..te pup Mely...esti dulce..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Iun 23, 2010 2:16 am

cu drag me;inda! admir munc ata Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de paul_A Mier Iun 23, 2010 3:03 am

doamne ce frumos este...si mie mi-ar placea tare mult sa pot face asa ceva...insa nu cred ca am rabdarea necesara
bravo Melinda Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Maria Mier Iun 23, 2010 3:06 am

Super Melinda,bravo caci ai si servici si ai timp si de goblen Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 642704
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de brigitta Mier Iun 23, 2010 2:10 pm

Foarte frumos Meli, imi place Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Joi Iun 24, 2010 1:10 am

multumesc fetelor,incerc sa fac de toate ,munca,mancare,treaba pe acasa si golben..din pacate numai am timp sa stau si pe site..dar mai intru si eu din cand in cand asa...!!!Va puup si o sa mai revin... Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395 Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de brigitta Joi Iun 24, 2010 1:16 am

si noi te pupam si spor la lucru si la tot cea ce faci!!!!! :pupd:
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Joi Iun 24, 2010 1:18 am

mersi Brigitta. Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de adriana Joi Iun 24, 2010 12:08 pm

spor la cusut meli..... este superb goblenul, trebuie multa pasiune si rabdare..... inca o data felicitari Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Sam Iun 26, 2010 9:05 pm

multumesc fetelor..acum revin cu inca o pozica mica..si ma duc iar sa cos,ca acum Larisa doarme si am timp sa mai cos in liniste...Va pupic...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de mona_mami Sam Iun 26, 2010 9:45 pm

Excelent iti iese, Mely, draga! Felicitari pentru rabdare! Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Dum Iul 18, 2010 11:22 pm

daaa,asa este trebuie multa rabdare si timp liber...
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Iul 19, 2010 1:31 am

Ai mai cusut, Mely? Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Vin Aug 20, 2010 11:16 pm

da Simona ,dar cam putin asa..ca am avut probleme cu Larisa,analize etc..ca nu prea papa..si stresul de la servici,au dat multi afara vreo 20 de persoane..e naol..dar va arat cat am mai cusut...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

sper sa nu fie prea mare poza,daca este te rog Adriana poti so modifici.. :salutare Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de scumpetea Vin Aug 20, 2010 11:30 pm

Vai ce frumos ti-a iesit...Si ai lucrat destul de mult...Fata de mine fug
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Va invitam in lumea minunata a goblenului  !!! - Pagina 10 Empty Re: Va invitam in lumea minunata a goblenului !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum