Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

+18
brigitta
mofturaki
Elena23
tunde
teodoraion
florentina26luca
mary83
cascaval
Raluca30
alinagherman
elena
paul_A
sandy
mona_mami
anka9mai
narcy
Maria
adriana
22 participanți

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de narcy Vin Mar 18, 2011 9:23 pm

poate ne dau si noua o reteta noua Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 199844 Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 199844
narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Raluca30 Vin Mar 18, 2011 9:24 pm

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 199844 nar fi rau
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 19, 2011 12:09 am

fetele conform statisticiulor avem 200- 500 vizitatori poate si mai mult pe zi .... nu am mai bagat votul top 123 in index l-am bagat in portal ..... si nu stiu exact cati avem dar trece de 500
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de cascaval Sam Mar 19, 2011 2:51 pm

buna fetelor
are cineva o reteta de urzici, cu usturoi,...?
azi gatesc.
cascaval
cascaval
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 86
Joburi/Distractii : vinzator

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 19, 2011 2:53 pm

vai domnule cascaval ce ne-ai mai lipsit .... uite te invit alaturi de noi la cafeluta https://mamicicochete.forumgratuit.ro/t2951p825-la-o-cafea-intre-prietene12#244981 acolo discutam pe orice tema ..... ce iti face sotia? te-a pus la treaba?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 19, 2011 4:16 pm

super sot...!!...va felicit!!..si pe sotie..ptr instruire..Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de cascaval Sam Mar 19, 2011 6:45 pm

da cum facem cu reteta?
cascaval
cascaval
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 86
Joburi/Distractii : vinzator

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 19, 2011 8:20 pm

un castron cu urzici curatate si alese, 2-3 linguri de faina, 3 catei de usturoi, sare dupa gust, cateva linguri de ulei.

Mod de preparare:

Urzicile curatate de impuritati, spalate in multa apa rece, se pun la fiert in apa clocotita cam 30 minute pana se inmoaie, amestecand mereu cu lingura de lemn.

Le scurgem de apa, dar nu o aruncam, le tocam pe tocator cu un cutit. Punem ulei in tigaie sa se incalzeasca, adaugam urzicile tocate si mestecam intr-una adaugand faina in ploaie si zeama in care au fiert ca sa nu iasa vartoase...usturoiul dupa preferinte..parerea mea..mai bine pisat..la sfarsit adaugat!!


pofta mare...

sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de cascaval Sam Mar 19, 2011 10:31 pm

merci
cascaval
cascaval
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 86
Joburi/Distractii : vinzator

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Mar Mar 22, 2011 12:51 am

tot nu apar vizitatorii Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 587635
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Mar Mar 22, 2011 12:53 am

cum nu maria ????....i-a uite cati sunt!

Cine este conectat?
In total sunt 42 utilizatori conectati: 4 Inregistrati, 0 Invizibil si 38 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de paul_A Mar Mar 22, 2011 12:57 am

Maria vrea sa spuna ca nu vor sa ia si ei parte la discutii...doar ne asista pe noi...
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Mar Mar 22, 2011 1:01 am

da paula mi-am dat seama de acest lucru ..... Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Mar Mar 22, 2011 1:04 am

da Florina ,ii asteptam sa isi spuna punctul de vedere Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 869129
uite d -nul cascaval si-a facut cont Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Mar Mar 22, 2011 1:06 am

ei domnul cascaval are contul mai demult ..... trebuie sai fac rang special pentru ca se simte stingherit! Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Mar Mar 22, 2011 1:08 am

ce administrator esti Adriana,creaza ceva anume pentru d-nul Cascaval Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sun Dum Mar 27, 2011 1:25 am

Buna ziua tuturor!
Am descoperit forumul acum jumatate de ora, cautand ceva pe net. Nu intentionez sa ma inscriu deoarece am luat de curand hotararea de a nu mai intra pe niciun forum (motive personale). Am intrat aici la un topic care ma interesa si am descoperit ceva care nu mi-a placut deloc. Cu siguranta nu o sa va placa ce spun, mai ales ca sunt primul vizitator care scrie ceva, insa eu am sa va spun totusi...cu prietenie.
Mi s-a parut un lucru nepermis ca administratorii unui forum sa nu scrie corect romaneste. M-am ocupat si eu de un forum, momentan am un site dedicat copiilor, deci stiu cat de importanta este imaginea. Administratorii si moderatorii trebuie sa greseasca cel mai putin pe un forum...altfel cum vrei sa atragi lumea iar apoi sa le ceri sa se "supuna" unor reguli ale forumului? Exista foarte multa lume sensibila la chestii legate de limba romana (eu sunt una dintre ei)...poate de aceea multi dintre vizitatorii vostri raman doar la stadiul de vizitatori ;)
Si legat de numarul de vizitatori, vreau sa va spun ca 300 de vizitatori care apar la un moment dat nu sunt neaparat 300 de persoane. Sunt 300 de intrari ale, poate, doar 100 de persoane care nu au IP fix, deci se schimba de la server-ul la care sunt inscrise.
Sper sa nu va deranjeze interventia mea, repet, am spus ce am spus prieteneste.
Forumul arata foarte bine si este destul de "stufos". Felicitari pentru munca depusa!
Anonymous
sun
Vizitator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Dum Mar 27, 2011 1:31 am

cu siguranta nu e vorba ca nu stim sa scriem,poate nu suntem atente ,si se fac greseli.."suntem oameni ,nu ingeri deci gresim"
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Dum Mar 27, 2011 1:38 am

multumim sun pentru comentariul tau , dupa cum a spus si sandy nu cred ca este vorba ca nu stim sa scriem romaneste , este doar neatentie , sau viteza de a scrie fara sa mai citim apoi textul , poate fi si de la tastatura , este posibil sa nu se bata vreo litera .....
din cate am vazut eu toate mamicile cat si administratorii pe toate forumurile si site-urile pe care am intrat fac greseli de acest gen ....eu nu o consider o greseala majora .....
Iti multumim atat pentru critica cat si pentru cuvintele frumoase spuse la adresa forumului
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de mona_mami Dum Mar 27, 2011 2:56 am

sun a scris:Buna ziua tuturor!
Am descoperit forumul acum jumatate de ora, cautand ceva pe net. Nu intentionez sa ma inscriu deoarece am luat de curand hotararea de a nu mai intra pe niciun forum (motive personale). Am intrat aici la un topic care ma interesa si am descoperit ceva care nu mi-a placut deloc. Cu siguranta nu o sa va placa ce spun, mai ales ca sunt primul vizitator care scrie ceva, insa eu am sa va spun totusi...cu prietenie.
Mi s-a parut un lucru nepermis ca administratorii unui forum sa nu scrie corect romaneste. M-am ocupat si eu de un forum, momentan am un site dedicat copiilor, deci stiu cat de importanta este imaginea. Administratorii si moderatorii trebuie sa greseasca cel mai putin pe un forum...altfel cum vrei sa atragi lumea iar apoi sa le ceri sa se "supuna" unor reguli ale forumului? Exista foarte multa lume sensibila la chestii legate de limba romana (eu sunt una dintre ei)...poate de aceea multi dintre vizitatorii vostri raman doar la stadiul de vizitatori ;)
Si legat de numarul de vizitatori, vreau sa va spun ca 300 de vizitatori care apar la un moment dat nu sunt neaparat 300 de persoane. Sunt 300 de intrari ale, poate, doar 100 de persoane care nu au IP fix, deci se schimba de la server-ul la care sunt inscrise.
Sper sa nu va deranjeze interventia mea, repet, am spus ce am spus prieteneste.
Forumul arata foarte bine si este destul de "stufos". Felicitari pentru munca depusa!
Multumim pentru aprecieri! Insa, e foarte usor sa critici alta persoana! Si un lucru ... la moda, as zice! La o analiza sumara a celor scrise de vizitatorul "Sun", se observa destul de multe greseli. Imi amintesc de un proverb ... ceva cu "aschia din ochi" ... Cred ca il stiti!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Dum Mar 27, 2011 2:59 am

eu am dubiile mele!!..e usor sa judeci!!.dar noi ii multumim!!...asa eu sigur voi fi mai atenta!!,,
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de cascaval Dum Mar 27, 2011 3:44 pm

"........Exista foarte multa lume sensibila la chestii legate de limba romana (eu sunt una dintre ei)..."

draga sun
am copiat din textul tau pentru a fi apreciata acuratetea propozitiei.
daca recunoastem verbul "exista" iar subiectul este " lume " poate era inspirat sa legi si un acord la propozitia aflata in paranteza.
mi-ar fi placut sa fi d-ale mele, dar ai ratat.
sa nu-mi zici mie cascaval,........

io ramin cu ele


cascaval
cascaval
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 86
Joburi/Distractii : vinzator

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Dum Mar 27, 2011 6:03 pm

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 199844 mi`a placut de tine cascaval
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Dum Mar 27, 2011 6:53 pm

bine punctat..!!Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 210919
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Dum Mar 27, 2011 10:58 pm

eram sigura ca vei avea un raspuns foarte bun taticule ...iti multumesc , salutari sotiei si printesei voastre !
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 2 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum