Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 21 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 21 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 2466r05Ady.Biju

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 2quni4z hmshop.wordpress.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Wkpzltartizele.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Kaqpztbratari magice



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 69m8w9 Shop/candles



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 2moa4jsbiosens.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 2ef53k2reginamaria.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

+52
raruta
Raluca30
crina_oc
mofturaki
scumpetea
radumihaela36
tit.ioana
emidiaconu
flori
Crina
roxana ,mamica finuta
micka27
bebelusha18
brigitta
anka9mai
mary24
madalina
blondyna
Rody
sandy
panky(Laura)
florares
marccora
muraru raluca
flo09
adriana
ari05
macoveianca
amalia-carmen
barizoana
alinapopa1969
anays
paula_mami
mona_mami
nestian
dani23ela
Liliana
elena
Maria
popescumelinda
alidascalu
roxanik
buburuza
pupkiss
deriana
narcy
paul_A
STEF30IASI
celina74
teodoraion
geodeny
GABITA
56 participanți

Pagina 21 din 42 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Urmatorul

In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de sandy Dum Mai 23, 2010 12:45 am

sa aveti pofta..dar sa nu cumva sa vii si cu poze...ce zic eu ca sigur nu scap de dedicatie..Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de adriana Dum Mai 23, 2010 1:08 am

ce crezi tu sandy ca scapi fara poze?....chiar acum le descarc si le pun Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 91489
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de adriana Dum Mai 23, 2010 1:13 am

special pentru tine sandy Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 4hcqi9

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 90x0lc
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de elena Dum Mai 23, 2010 1:24 am

delicioss arata!!
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Dum Mai 23, 2010 1:27 am

ce imi trage cu ochiul prajitura ta Adriana Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395
arata super delicios Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 642704
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de adriana Dum Mai 23, 2010 1:44 am

multumesc fetele, este prima data cand o fac si a iesit super buna.... chiar ma gandesc sa o fac si de ziua mea..... atunci voi pune in branza si stafide, acum nu am avut!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de sandy Dum Mai 23, 2010 2:00 am

eram sigura..ce bine arata..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Dum Mai 23, 2010 2:12 am

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Sdc18187
am facut asa pe fuga o poza la desertul meu de azi Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de adriana Dum Mai 23, 2010 2:26 am

eee, uite aici sandy prajitura..... a venit experta
arata super bine maria..... cum faci glazura de deasupra?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de sandy Dum Mai 23, 2010 2:28 am

la a ei nici nu ma mai uit..deja am mancat o gramada prajituri..asta-i noroculmeu...Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844
altfel ma vedeati maineca incercam sa fac si eu..ca nu s prea priceputa la prajituri..Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Dum Mai 23, 2010 2:33 am

adriana glazura este simpla,eu fac asa cum se zice dupa ochi,fac zahar praf,adaug cacao si putin ulei si apoi tot pun cate putina apa fierbinte pana ce capata o consistenta buna de intins...
nu am facut cantitatile masurate,deja stiu caci pentru o prajitura fac de 2 ori zahar in rasnita electrica Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de teodoraion Dum Mai 23, 2010 2:38 am

arata bestial!!!!!!!!!!!!!!!! zici ca e un bloc! as manca-o pe toata!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Dum Mai 23, 2010 2:43 am

credeti-ma caci altceva trebuia sa iasa ,dar m-am trezit ca nu imi ajunge crema sa fac ce am vrut si am lasat-o asa Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 377534
vroiam sa fac prajitura carpati,poate o stiti voi Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de adriana Dum Mai 23, 2010 2:47 am

am inteles maria, voi incerca si eu, voi vedea ce va iesi
pai tu teo.....cum sa nu o mananci pe toata, doar nu pui un gram pe tine..... dar sa nu fim off topic sa discutam in clubul tau...... asta daca ne primesti Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 91489
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de sandy Dum Mai 23, 2010 2:49 am

iti dau eu Adriana cantarul meu..care s-a ramolit..si imi arata 45 de kg..apoi 50 ..apoi 42...s-a stricat saracul...Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844...asa poti merge in clubul ei...Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de adriana Dum Mai 23, 2010 2:51 am

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844 pai sandy mi-ar place sa imi arate 45- 50 .... ca la 20 de ani Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844
dar nu voi mai avea 50 nici de acum in 100 de ani!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Dum Mai 23, 2010 2:56 am

dar Teo tu nu ne arati tortul?ia placut Biancai? Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de panky(Laura) Dum Mai 23, 2010 4:08 am

arata super delicios prajitura ta adriana Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395



si prajitura ta maria arata la fel de delicioasa Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de teodoraion Dum Mai 23, 2010 4:15 am

Maria a scris:dar Teo tu nu ne arati tortul?ia placut Biancai? Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395
ba da maria maine dupa ce vin de la biserica Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395 nu am avut cum pana acum .i-a placut foarte mult :pupd:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Dum Mai 23, 2010 4:29 am

te astept cu poze Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de teodoraion Dum Mai 23, 2010 4:30 am

cu mare drag o sa vin Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Dum Mai 23, 2010 4:33 am

maine o sa cam lipsesc,dar bine ca ia placut Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844
o sa le vad cand ma intorc spre seara Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de anka9mai Dum Mai 23, 2010 7:59 pm

auleu ce prajituri face`ti voi aici....eu azi imi scot baietii in oras la o inghetata asa ca desert Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de adriana Lun Mai 24, 2010 1:17 am

foarte frumos anka, noi nu am mai iesit de mult in oras la o prajitura
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de teodoraion Mar Mai 25, 2010 3:11 am

gata am sosit cu poza

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Picture028
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 21 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 42 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum